KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17223300

nr 1722 3300

Knut Haggren (f. 1926), Sverige. Signerad, Landskap. Olja på pannå, 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 74x95

Utrop:

600 kr

måndag 8 september 2025
kl 18:13:19